Mancika a szomszédomban lakik, sokszor van olyan szerencsés nap amikor együtt sétálhatok vele és gazdájával Mártival. Én folyamatosan csodálkozom, hogy Mancika mi mindent tud, merre kell menni, hol van finom ennivaló- most például az eperfa felé mutatja az utat, mert a fehér epret nagyon szereti., minden képen arra veszi az irányt és ha a gazdi nem akar arra menni ezt igen zokon veszi. Ez a szép fás park itt Óbudán nagyszerű hely a sétára, sok kutyával lehet találkozni, Vannak köztük Manci jó barátai, de olyanok is akiket nem kedvel. A galambokkal is van egy kis baj, azokat mindenképpen szeretné elkapni, külön gyönyörűség figyelni, ahogyan a vadász ösztön erőt vesz rajta és lesbe lendül. A galambok persze szállni tudnak.
Mancika most volt fodrásznál, a fényképét mutatom, elképesztően büszke a friss frizurára.

Szeretettel adom közre. Ibolya